793 93 77 77 biuro@allewesela.pl

Każdej młodej parze zależy, aby wesele było wyjątkowym, niezapomnianym przeżyciem dzielonym z najbliższymi. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Podstawą organizowania każdego wesela – zarówno dużego, jak i tego mniejszego – jest odpowiednio dobrana i przystrojona, klimatyczna sala weselna.

 

Sala weselna dolnośląskie – wybierz miejsce na swoje wesele

Dom weselny, sale bankietowe, karczmy, lokale – wybór jest ogromny, dlatego pary młode często powierzają organizację swojej uroczystości profesjonalistom. Niektórzy pragną huczne wesele rodem z bajki, inni kameralne przyjęcie w gronie rodziny i przyjaciół. Dużą popularnością cieszy się naturalny styl boho czy rustykalny, a także tradycyjne, klasyczne polskie wesele.

Poniżej przedstawiamy dolnośląskie sale weselne we Wrocławiu, które można dowolnie przystroić i dopasować do potrzeb pary młodej. Każda z nich ma niepowtarzalny klimat i gwarantuje wyśmienitą zabawę!

 

1. Gądów – sala na I piętrze, max 120 osób

Sala weselna, która łączy w sobie elegancję i nowoczesność, zapewniając delikatnie klubową atmosferę na przestronnym parkiecie. Gwarantuje prywatny, intymny klimat, głównie dzięki charakterystycznemu i tajemniczemu oświetleniu. Idealnie sprawdzi się w przypadku osób ceniących sobie minimalizm, uniwersalność oraz szyk.

sala weselna gądów sala weselna gądów sala weselna gądów

 

 

2. Grabiszyn – sala na I piętrze, max 80 osób

Sala świetnie nada się na niewielkie przyjęcie weselne w gronie najbliższych. Rozmieszczenie stołów wokół parkietu sprawia, że wszyscy goście weselni bez problemu mogą przemieszczać się między swoim miejscem a parkietem, co gwarantuje wyśmienitą i nieprzerwaną zabawę. Scena dla orkiestry lub DJ-a jest odrębnie wydzieloną strefą, przez co nie zajmuje miejsca na parkiecie. Kameralna sala z profesjonalną i dyskretną obsługą.

sala weselna grabiszyn sala weselna grabiszyn sala weselna grabiszyn

 

3. Huby – sala w przyziemiu, max 140 osób

Zwłaszcza dla osób, które preferują nietuzinkowe, oryginalne rozwiązania i cenią sobie wyjątkowy klimat. Sala zlokalizowana jest w przyziemiu, a wesele z pewnością pozostanie w pamięciach gości weselnych na długie lata. Dowolność w rozmieszczeniu i kształcie stołów, niepowtarzalna lokalizacja, profesjonalna obsługa kelnerska i wyborne jedzenie sprawiają, że sala cieszy się rosnącą popularnością. Należy mieć na uwadze brak okien, co dla wielu nowożeńców jest dużą zaletą – odgranicza od miejskiego zgiełku i sprawia, że na tę jedną noc para młoda wraz z gośćmi posiadają swój własny, magiczny świat.

sala weselna huby sala weselna huby sala weselna huby

 

4. Kozanów – sala na I piętrze, max 350 osób

Coraz chętniej pary młode na Dolnym Śląsku urządzają duże weselna, zapraszając przyjaciół, rodzinę, znajomych czy współpracowników. Sala na Kozanowie idealnie się do tego nada, mieszcząc aż 350 osób. Jest wyjątkowo przestronna i elegancka, uroczysty klimat spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających par młodych. Tak duża powierzchnia sali sprawia, że z łatwością można ustawić stoły w ten sposób, aby zapewnić gościom strefę przeznaczoną na taniec i zabawę. Istotną zaletą jest możliwość doboru koloru podświetlenia w zależności od własnych preferencji i stylu wesela.

sala weselna kozanów sala weselna kozanów sala weselna kozanów

 

5. Krzyki – sala na I piętrze, max 70 osób

To wyjątkowe miejsce, w którym można zorganizować wesele klasyczne w gronie najbliższych. W pierwszej kolejności w oczy rzuca się elegancja, kameralność i przestronność – pomimo mniejszej ilości gości. Jasne ściany i liczne okna sprawiają, że sala wydaje się optycznie większa, co także wpływa na jej estetykę. Każdy może poczuć się tu swobodnie i w przyjaznej atmosferze świętować tej najważniejszy dzień w życiu nowożeńców.

sala weselna krzyki sala weselna krzyki sala weselna krzyki

 

6. Kuźniki – sala na I piętrze, max 80 osób

W sali weselnej na Kuźnikach warto urządzić przyjęcie weselne w iście królewskim stylu. Wyjątkowe oświetlenie, drewniane podłogi, ozdobny żyrandol oraz przestronność miejsca sprawiają, że to ważne wydarzenie stanie się niezapomnianym przeżyciem. To także idealne lokum na cywilny ślub i wesele. Pod względem wielkości zapewnia możliwość wydzielenia osobnej strefy przeznaczonej na taniec, nada się jednak na przyjęcie weselne lub obiad.

sala weselna Kuźniki sala weselna Kuźniki sala weselna Kuźniki

 

7. Nadodrze – sala wysoki parter, max 110 osób

Ta sala jest idealnym miejscem na każde wesele, bez względu na styl przewodni. Zapewnia dużo miejsca na zabawę i taniec, dając przy tym ogromne możliwości dekoracyjne. Istotną zaletą jest bar pozostający do dyspozycji gości, którzy preferują bardziej urozmaicone trunki. Sala znajduje się w centrum Wrocławia – para młoda nie będzie mieć żadnych trudności ze znalezieniem dla zaproszonych gości miejsc noclegowych.

sala weselna Nadodrze sala weselna Nadodrze sala weselna Nadodrze

 

8. Nowy Świat – sala na parterze, max 150 osób

Przestrzeń na większe wesele w klimatycznym nastroju do białego rana. Ceglane ściany sprawiają, że można tu urządzić wspaniałe wesele w stylu boho lub rustykalnym, lecz możliwość nieograniczonej kombinacji motywów sprawia, że wystrój można całkowicie dopasować do wyobrażeń pary młodej.

sala weselna nowy świat sala weselna nowy świat sala weselna nowy świat

 

9. Pilczyce – sala na parterze, max 400 osób

Bez względu na to czy wesele ma być w mniejszym gronie czy urządzane z rozmachem – sala weselna w Pilczycach w województwie dolnośląskim świetnie się do tego nadaje. Posiada dużą scenę, na której mogą odbyć się pokazy specjalne będące dodatkową atrakcją przyjęcia. Gustowne oświetlenie, dobra klimatyzacja, w pełni profesjonalna obsługa i wyśmienita kuchnia sprawiają, że para młoda często decyduje się urządzać tu wesele w klimacie bankietowym, eleganckim i uroczystym.

sala weselna pilczyce sala weselna pilczyce sala weselna pilczyce

 

10. Podwale – sala na parterze, max 200 osób

Sala, która zachwyca swoim nietypowym układem – w pierwszej kolejności w oczy rzuca się nietuzinkowy sufit oraz ceglane ściany. Jest na tyle długa, że może pomieścić wiele stołów ułożonych w dwóch rzędach. Brak okien sprawia, że goście weselni są odizolowani od świata zewnętrznego i przez tę jedną noc mogą poświęcić uwagę wyłącznie zabawie w doborowym towarzystwie – nie ma jednak problemu z wyjściem na zewnątrz, aby odetchnąć świeżym powietrzem.

sala weselna podwale sala weselna podwale sala weselna podwale

 

11. Południe – sala na I piętrze, max 250 osób

Sala idealna do organizacji przyjęcia weselnego w klimacie zamkowym, wręcz królewskim. Pastelowe kolory, bardzo wysoki i przeszklony sufit oraz duża przestrzeń sprawiają, że to miejsce jest rozchwytywane. Mieści do 250 gości, zapewniając także miejsce na taniec i zabawę. Nowocześnie urządzona sala z elementami zabytkowymi nada się na wesela w stylu romantycznym i eleganckim. Zaletą jest wyjątkowa akustyka, dzięki czemu muzyka grana przez orkiestrę lub Dj’a zapewni niepowtarzalną oprawę całej uroczystości.

sala weselna Południe sala weselna Południe sala weselna Południe

 

12. Popowice – sala na parterze, max 60 osób

Mniejszy ślub w gronie najbliższych warto zorganizować w kameralnej sali weselnej Popowice. Nadaje przyjęciu charakter rodzinnego, domowego ale i eleganckiego spotkania. Można ją określić jako przytulną i klasyczną. Sala zlokalizowana jest niedaleko zieleni, przez co w dowolnym momencie można ją opuścić i spędzić chwilę na świeżym powietrzu.

sala weselna popowice sala weselna popowice sala weselna popowice

 

13. Różanka – sala na parterze, max 90 osób

Nowoczesna sala gwarantująca świetną zabawę do białego rana. Wykonana w jasnych kolorach, przestronna i bardzo wysoka, dzięki czemu zapewnia dobrą akustykę. Zaletą jest klimatyzacja oraz osobno wydzielona scena dla orkiestry lub Dj-a. Możliwość dowolnego rozkładu stołów oraz aranżacji – w zależności od preferencji młodej pary. Miejsce idealna na wesela w przyjaznym klimacie i klasycznym stylu.

sala weselna różanka sala weselna różanka sala weselna różanka

 

14. Rynek – sala na III piętrze, max 60 osób

Tego typu sale weselne mają wielu zwolenników – największą zaletą jest ich wyjątkowy efekt wizualny. Połączenie elementów ciemnego drewna z jasnym kamieniem i wzorem ceglanym przypomina eleganckie sale bankietowe, w których czas spędza elita. Dyskretna obsługa, smaczna kuchnia i niezapomniany klimat sprawiają, że wesele na Dolnym Śląsku przyjmuje zupełnie inny wymiar.

sala weselna rynek sala weselna rynek sala weselna rynek

15. Stare Miasto – sala na parterze, max 150 osób

Wesele jak w eleganckim, średniowiecznym zamku może odbyć się także w dzisiejszych czasach. Sala gwarantuje niepowtarzalną, wręcz magiczną scenerię, co wspaniale wygląda na zdjęciach. Warto zwrócić uwagę na dobre oświetlenie (zarówno lampy, jak i specjalne reflektory), a także przestronność tego miejsca. Z powodzeniem można tu urządzić małe przyjęcie weselne jak i nieco większą uroczystość.

sala weselna stare miasto sala weselna stare miasto sala weselna stare miasto