793 93 77 77 biuro@allewesela.pl

Ślub w plenerze Wrocław, dolnośląskie

A może ślub w plenerze Wrocław? W pięknym otoczeniu przyrody, w ogrodzie, parku, na łące.

Dlaczego nie, dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Wystarczy tylko kawałek zielonego terenu, resztę – namioty, stoły, krzesła, oświetlenie oraz całą potrzebną infrastrukturę do organizacji przyjęcia w plenerze – zorganizujemy sami.

Szczerze mówiąc, uwielbiamy tego typu realizacje! Są to najciekawsze wyzwania, dające nam najwięcej satysfakcji.

Przyjęcie weselne w plenerze

Ceremonia ślubu wywiera wpływ na życie biorących w niej udział osób jak żadna inna. Dwie oddzielne dotychczas drogi życiowe łączą się w jedną wspólną, dając początek dojrzałemu, pełnemu miłości związkowi małżeńskiemu. Ślub w plenerze jest idealnym rozwiązaniem dla Państwa Młodych, którzy cenią sobie styl rustykalny, vintage i boho, a także dla tych, którzy po prostu chcą przeżyć najważniejszy dzień swojego życia na łonie natury. W pięknym otoczeniu przyrody – w ogrodzie, w kwitnącym sadzie, w parku, na łące – każde wydarzenie nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Osoby, które zdecydują się na ślub w plenerze, mają niemal nieograniczone możliwości organizacji uroczystości. Z przyjemnością wyręczymy Was w obowiązku planowania, przygotowywania i wszelkich czynności organizacyjnych. Tego typu realizacje dają nam najwięcej satysfakcji, a nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że każdy szczegół zaplanowany jest z najwyższą starannością.

wesele w plenerze wrocław

Twój ślub w plenerze we Wrocławiu!

Ślub w plenerze rządzi się swoimi prawami – należy wziąć pod uwagę ewentualne, nieoczekiwane sytuacje związane z pojawieniem się owadów czy anomaliami pogodowymi. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani na wszelkie nagłe wydarzenia, zapewniając Państwu Młodym i wszystkim gościom maksymalny komfort uczestnictwa w uroczystości.

Powiedz nam czego oczekujesz, na czym najbardziej Ci zależy i na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę lub zaufaj nam i całkowicie powierz organizację! Gwarantujemy terminowość, profesjonalne podejście i uwzględnienie wszystkich aspektów związanych z urządzeniem ślubu w plenerze.

Zalety ślubu w plenerze we Wrocławiu

Ślub w plenerze tworzy wyjątkową atmosferę podczas uroczystości. Od Was zależy, czy przygotujemy go w stylu klasycznym, z nutą tajemniczości czy może ma być scenerią jak z bajki.

Pewne jest to, że ślub na łonie natury będzie niesamowitym i niezwykle fotogenicznym tłem dla klimatycznych zdjęć czy pamiątkowych filmów. Nie musimy przypominać, że nawet zwykłe śniadanie smakuje lepiej, gdy jest spożywane w pięknym otoczeniu na świeżym powietrzu. 

Zdecydowanie dużą zaletą ślubu w plenerze jest niemal nieograniczona przestrzeń. Dzieci mają dużo miejsca na wybieganie się i zabawę, natomiast dorośli mogą wybrać się na spacer i odetchnąć pełną piersią. Zieleń uspokaja i sprawia, że stajemy się zrelaksowani i wypoczęci. Śluby w plenerze wnoszą powiew świeżości do polskiej branży ślubnej. Z pewnością będą oryginalnym i niepowtarzalnym rozwiązaniem. Z naszą pomocą niezwykle ważne wydarzenie, jakim jest ślub, pozostanie w pamięci wszystkich gości i Państwa Młodych na długo. 

wesele w plenerze wrocław

Napisz do nas!

biuro@allewesela.pl

tel. 793 93 77 77

fax 71 723 21 75

Allecatering marka
należąca do spółki
Bio Serwis sp. z o.o.
ul. Długosza 2-6
51-162 Wrocław