793 93 77 77 biuro@allewesela.pl

Organizacja wesel Wrocław

Jako profesjonalna firma zajmująca się kompleksową organizacją wesel zwracamy uwagę na wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły. Naszym celem jest zadbanie, aby Wasz dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Jak dokładnie wyglądają poszczególne etapy naszej pracy?

Kompleksowa organizacja ślubów? Krok pierwszy – wybranie lokalizacji i sali

Organizacja wesela nie może się odbyć od odpowiedniej lokalizacji. Dysponujemy bazą wielu sprawdzonych miejsc, które osobiście dostosujemy do stylistyki wydarzenia.

Wystarczy nam informacja od Państwa Młodych na ile osób przygotowywane będzie wesele oraz jaki klimat jest tym wymarzonym – boho, vintage, klasyczny czy może nowoczesny i elegancki? Znajdziemy idealną salę, która pomieści wszystkich gości i zapewni bezpieczne miejsce do wspólnego świętowania.

Ważna jest również jej lokalizacja. W centrum miasta, a może na obrzeżach? Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszą się śluby w plenerze. Z chęcią znajdziemy odpowiednie miejsce, które zapewni prywatność uroczystości na łonie natury.

Przystrojenie sali i kościoła

Wybór sali to dopiero początek. Ważne jest, aby odpowiednio ją przystroić i zaaranżować – kwiaty, dekoracje, nakrycia stołu, ozdoby krzeseł czy atrakcyjne, weselne dodatki.

Niektóre pary preferują oryginalna atrakcje takie jak ciężki dym, który wprowadzi gości w tajemniczą atmosferę np. podczas pierwszego tańca. Kwiaty i ozdoby zawsze dobieramy zgodnie z preferencjami Państwa Młodych, wiele par jednak decyduje się na całkowite powierzenie nam przygotowań. Efekt zawsze jest spektakularny!

Poza salą ważne jest przystrojenie kościoła, ponieważ to właśnie w nim zakochani powiedzą sobie “TAK” i rozpoczną nową drogę życiową. Nasze aranżacje florystyczne są estetyczne i oryginalne, przygotowywane przez doświadczonych specjalistów, dla których ta praca jest największym hobby.

Organizacja ślubu a wyśmienite menu

Element, bez którego wielu gości nie wyobraża sobie organizacji ślubu. Nie bez powodu – zabawa trwa do białego rana, a smaczne jedzenie zapewnia stały przypływ energii niezbędnej do tańczenia czy po prostu świętowania. Menu dobiera nasz doświadczony szef kuchni. Państwo Młodzi mogą oczywiście zgłosić swoje preferencje lub dania, których z całą pewnością nie chcieliby na stołach. Możemy zaproponować niezwykle zróżnicowane menu – od tradycyjnego, poprzez biesiadne, kończąc na bardziej wyszukanych stylach i kuchniach. Sprawimy, że menu będzie kompleksowo przygotowane – aż od przystawki, kończąc na kolacjach i deserach

Organizacja wesel Wrocław – Pomoc w innych kwestiach

Skontaktuj się z nami i powiedz, w czym jeszcze potrzebujesz pomocy. Zobaczymy, co będziemy w stanie zrobić, aby maksymalnie odciążyć Cię z obowiązku przygotowań wesela. Naszym celem jest radość i spokój Państwa Młodych w tym ważnym dniu!

Napisz do nas!

biuro@allewesela.pl

tel. 793 93 77 77

fax 71 723 21 75

Allecatering marka
należąca do spółki
Bio Serwis sp. z o.o.
ul. Długosza 2-6
51-162 Wrocław