793 93 77 77 biuro@allewesela.pl

Okulary, często stanowią nieodłączny element naszego wizerunku, przez który jesteśmy kojarzeni przez inne osoby, zwłaszcza jeśli nosimy je od małego. Dzień, ślubu jest bez wątpienia jednym z ważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Przygotowania do niego, trwają miesiącami, a para młoda stara się zadbać o każdy nawet najmniejszy szczegół, a w tym również o swój wygląd. Jak powinny wyglądać okulary w tym dniu, zmieniać czy zostawić takie jak dotychczas? To i wiele innych pytań z pewnością nurtuje osoby noszące okulary w czasie przygotowań do ślubu. Co warto wziąć pod uwagę i o czym pomyśleć?

 

Każda Panna młoda, w tym ważnym dniu chce wyglądać wyjątkowo. Właśnie dlatego, wiele z nich przed tym dniem, zastanawia się czy powinna włożyć okulary i czy nie będzie zaburzało to całej, idealnej stylizacji. Obecnie, salony optyczne proponują nam naprawdę szeroki wybór, gdzie każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.  Będąc w salonie, warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy tam się znajdują. W wyborze odpowiednich okularów może również pomóc nam, jeśli go posiadamy, nasz wedding planner Wrocław. Często to, w jaki sposób sami siebie postrzegamy jest bardzo mylne, dlatego warto poprosić o pomoc inne osoby, a tym bardziej takie, które posiadają w tym zakresie doświadczenie oraz odpowiednią wiedzę.

Dlaczego okulary a nie szkła kontaktowe?

 

Nosisz na co dzień okulary, a bez nich czujesz się co najmniej dziwnie? To dlaczego chcesz z nich zrezygnować, w tak ważnym i wyjątkowym dla Ciebie dniu. Przede wszystkim, powinnaś czuć się komfortowo i swobodnie, a nagła zamiana na soczewki może nie być dobrym rozwiązaniem dla Ciebie, tym bardziej jeśli nigdy wcześniej ich nie nosiłaś. 

 

Niezależnie  od tego, czy zdecydujesz się na okulary czy jednak szkła kontaktowe, musimy pamiętać o odpowiednio dobranym makijażu. Bez wątpienia, doświadczona wizażystka Ci w tym pomoże. Dopasuje odpowiedni makijaż do rodzaju oprawek, a jeśli jednak wybierzesz soczewki odpowiednio podkreśli Twoje oczy.

 

Na jaki model okularów się zdecydować?

 

Nieważne jest to, jaki model sukni wybrałaś, powinnaś sprawdzić jak prezentują się Twoje oprawki w połączeniu z wymarzoną suknią. Jeśli na co dzień, nosisz oprawki bardzo wyraziste, do tego nie mają stonowanego koloru, niekoniecznie mogą pasować do delikatnej sukni w odcieniach bieli. W takiej sytuacji, warto zastanowić się na zmianę okularów, które bardziej będą odpowiadały obecnej sytuacji. Bez względu na to, na jaką uroczystość się wybierasz, oprawki powinny być dopasowane do Twojego typu urody. 

 

Jakie okulary, będą właściwym wyborem na ślub? Jasne, w odcieniach bieli czy ecru. Bez wątpienia, te kolory sprawią że cała stylizacja będzie lekka. Bardzo często, Panny młode wybierają oprawki bardzo cienkie lub przezroczyste, niemal niewidoczne dla oka. A może należysz do grona osób które lubią się wyróżniać? W takim przypadku, możesz zdecydować się na okulary wysadzane kryształkami bądź zdobione perłami. Obok takich oprawek, nikt nie jest w stanie przejść obojętnie. Takie okulary, mogą być wyjątkową ozdobą.